Nasze produkty

Woda źródlana

Z naturalnie czystych okolic Chmielnika, z ponad 60 m pod ziemią czerpana jest krystalicznie czysta woda źródlana. Butelkowana i przewożona do Państwa domów jest źródłem zasobów mineralnych potrzebnych człowiekowi do sprawnego funkcjonowania. Zestaw kationów i anionów pozwala cieszyć się nie tylko smakiem wody, ale również utrzymuje odpowiednią równowagę elektrolitową organizmu.

Jeden litr wody zawiera:

Aniony

Kationy

Cl- - 12.4 mg

 K+ - 1.7 mg

SO42-- - 37.3 mg Ca2+ - 90.6 mg
HCO3- - 381.6 mg Na+ - 28.0 mg
  Mg2+ - 18.0 mg
Łącznie składników mineralnych : 570.5 mg

Badania naukowe dowodzą, że dla utrzymania pełnego zdrowia konieczne jest wypijanie ok. 1,5 litra płynów dziennie. Zapewnia to właściwą gospodarkę wodną w organizmie oraz prawidłową filtrację nerek, a tym samym usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

Najzdrowszym napojem, nie obciążającym układu pokarmowego dodatkowymi kaloriami, środkami konserwującymi, barwnikami jest woda źródlana. Dostarcza ona mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warzywa Doliny Strugu

Naturalne produkty pochodzenia roślinnego jak : ziemniaki, marchew, pietruszka, cebula itp. dostarczane są bezpośrednio do Państwa domów unikając w ten sposób pośredników, zachowują dzięki temu swoja świeżość. Ponad 90% produkcji rolnej "Doliny Strugu" jest źródłem dostaw naturalnego zdrowia w Państwa domach. Posiadanie odpowiednich pomieszczeń pozwala nam przechowywać warzywa bez utraty cennych witamin. Z roku na rok asortyment dostarczanych warzywa wzbogaca się o coraz to nowe odmiany.

Miody

Miód pszczeli to słodka substancja, którą wytwarzają pszczoły z nektaru roślin i spadzi. Zawiera glukozę, fruktozę i sacharozę, żelazo, fosfor oraz witaminy A, B i C. Jest wysokokalorycznym, ale łatwo przyswajalnym przez ludzki organizm produktem. W kuchni wykorzystywany do wypieku miodowników, a w medycynie "domowej" stosowany jest jako środek działający wykrztuśnie i uśmierzający kaszel. Dodatkowo miód pszczeli używa się także do oczyszczania cery i łagodzenia zmarszczek (np. przez maseczki).

Pozostałe produkty

Dodatkowo oprócz podstawowego asortymentu jakim jest woda źródlana, firma dostarcza do Państwa mieszkań naturalne produkty takie jak : buraki, jabłka, mąka, marchew, cebula, itp. Planowana jest rozbudowa zasobów firmy o własna piekarnię pieczywa oraz masarnię mięsa. Wszystkie półprodukty potrzebne do wytworzenia końcowego produktu pochodzą z "Doliny Strugu".

 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Wszystkie nasze produkty dostarczamy własnym transportem jedynie w miejsca gdzie docierają nasi przedstawiciele regionalni.

"Chmielnik Zdrój" S. A.
36-016 Chmielnik
Chmielnik 146
Tel.: +48 17 229 65 88
Fax: +48 17 229 25 90

 

Realizacja: SOLVEO.CMS
Narodowa Strategia Spójności

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007–2013 oraz z budżetu Państwa

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego